Любители на кучета - 142

  • 7 731
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
Данък и от нас

# 16
  • Враца
  • Мнения: 2 705
Страшни сладури на корицата! Heart Heart Heart

Иванчо , на 1 година и 4 месеца Flowers Hibiscus

# 17
  • Мнения: 2 456
Страхотни снимки и в темата, и на корицата!
Айде и аз в темата без данък.....щото е тъмно, щото е мокро , а и като зърне че го снимам отпрашва като пощръклял. Утре ще се постарая да щракна едно фото ( някъде между козунакоправенето и дроб сърмата Stuck Out Tongue Winking Eye )

# 18
  • Melmak
  • Мнения: 3 210
Здравейте! Надявам се да съм в правилната тема! Прекрасни снимки на вашите сладури!!!

За съжаление вече нямам домашен любимец, но отивам на гости на приятелка, която има един голям и прекрасен куч.

Искам да му занеса нещичко и за него - играчка и лакомство. Но той много неща не хапва, знам, че може сьомга и телешко. Можете ли да ми препоръчате качествени лакомства за голямо куче и да ми кажете от къде да купя.

Благодаря предварително!

# 19
  • Мнения: 2 456
В Макси пет/ Стефанов  има голям избор на играчки и лакомства, в различен клас и ценови диапазон.

# 20
  • Мнения: 2 920
Хайде и аз с пресен, мокър данък:


# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Колко ми харесва началото на нова тема - то муцунки, то малки крачета - красота!

По повод къпането от миналата тема - ето защо се плакнем често-често:

Чоки лови жЕби

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 307
...Искам да му занеса нещичко и за него - играчка и лакомство. Но той много неща не хапва, знам, че може сьомга и телешко. Можете ли да ми препоръчате качествени лакомства за голямо куче и да ми кажете от къде да купя.

Благодаря предварително!
За чуждо куче, с чиито хранителни навици не съм запозната, бих взела само и единствено хипоалергенни лакомства. Повечето са с пилешко, а именно към него всяко трето куче има алергия. А и щом кучето е на ваши познати, толкова близки, че да им ходите на гости, просто ги попитайте. Точно с храната не бива да има изненади. Изненадайте с играчката.

# 23
  • Мнения: 11 416
Вече сме приятелки, обещала ми е да не бЕга! Joy

# 24
  • Мнения: 2 920
Реа то си им е в кръвта на някои животни да си скитат. Аз за това и Макси не го водя на село, защото хваща гората. Още малко има да се дооправи оградата, ама не мисля че не може да я пребори. Там има и дружина, която да му покаже от къде може да излезе, че и си го чакат да иде за да забегнат заедно. Даже като тръгна да го разхождам извън селото е на повод, че обикновено стигам до някъде и се прибирам сама и ги чакам един по един кучаците да се приберат. Притеснявам се много за него, защото той си е градско глезено и няколко пъти в жегите е идвал яко прегрял. Единия път стоях в нищото и го чувах отдалеч как диша и хрипти. Ужасно беше. А като ме видя се строполи на първата сянка. За това съм му ограничила ходенето на село, като там го връзвам на една 5 метрова лента в двора. Вивата и една нейна сестричка, дето си живее там и е постоянно пусната си ходят само на близо и се връщат бързо. А в жегите не мърдат от къщата. Ама Макс като е там веднага са готови да го придружат. Даже е много смешно, докато разберат, че е вързан.. та тръгват двете забързани, Макс подире им 5 метра, те стигат до пътя, оглеждат се че го няма и се връщат. 🤣 Това се повтаря 2-3 пъти докато всички осъзнаят, че няма да я бъде тяхната. 😂
Исках да кажа, че колкото и да му се сърдя, си ми е слабостта той и повече ме е страх да не му се случи нещо и да не мога да го открия, та като го видя, че се връща ми олеква и ми минава сръднята. 😁

# 25
  • Мнения: 11 416
Sivi, аз тайно се надявам да спре с тия дивотии!
И аз щях да постъпвам като теб, да му огранича селото, че то само стрес не си е работа, а от друга страна толкова е хубаво да си се налудуват на воля кучовците....

# 26
  • Мнения: 381
Благодаря Сиви за новата тема! Нека е изпълнена с много емоции. Благодаря и от Макс, че е на корицата. Нямам пресен данък, но ще се поправя.

# 27
  • София
  • Мнения: 311
Ето го и моето момче:

Четем книга:

# 28
  • София
  • Мнения: 5 840
Мъфин, малкият не се впечатлява от страшките на Стивън Кинг. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 311
Никак, даже го приспиват. Smiley

Общи условия

Активация на акаунт