Лидл 184 - Майска пролетно - вдъхновяваща

  • 24 887
  • 300
  •   7
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 753
Омо на Лидл не е с добро качество. Многократно е коментирано в темата, както и в темата за перилни препарати

# 31
  • София
  • Мнения: 3 722
Благодаря за новата тема.
Може да редактирате заглавния пост, приложение Lidl вече не съществува.
И прехвърлям питането си от предната тема. Как си запаметявате продуктите, които ви представляват интерес и къде ви излизат?
Аз им писах един имейл специално да мрънкам за това и казаха, че работели по въпроса с такава функционалност ама не смогвали програмистите. Пиши им да ги подсетиш и ти ако искаш Simple Smile Аз ползвам бележките от телефона, но за неща които задължително ще купя. В Лидл си имах списък с всички неща, които са ме грабнали от брошурата и съм решила са опитам. Не задължително купувах всичко, но се подсещах като ида в магазина. Сега редовно забравям какво е в брошурата и разчитам на място да се сетя като го видя, но това почти не се случва. Голяма загуба е тази функционалност за мен и вече не ми е толкова готино пазаруването в Лидл. Предполагам не съм само аз.. Ходя на пазар за стандартните си неща, които ми трябват за домакинството. Бюджета ми е единствения, който одобрява това.

# 32
  • Мнения: 5 096
Ама това приложение си работи в други държави. Приятелка е в Дания и там си работело. Аз също го дръпнах, просто са махнали България, когато в началото се избира държава и така не се зареждат тукашните промоции и стоки.

# 33
  • Мнения: 4 628
Е то каква полза, като няма да има промо стоките за България? И аз мрънкам за списъка, но никой не ме отразява Confused

# 34
  • София
  • Мнения: 13 209
Благодаря за новата тема.
Може да редактирате заглавния пост, приложение Lidl вече не съществува.
И прехвърлям питането си от предната тема. Как си запаметявате продуктите, които ви представляват интерес и къде ви излизат?
Аз им писах един имейл специално да мрънкам за това и казаха, че работели по въпроса с такава функционалност ама не смогвали програмистите. Пиши им да ги подсетиш и ти ако искаш Simple Smile Аз ползвам бележките от телефона, но за неща които задължително ще купя. В Лидл си имах списък с всички неща, които са ме грабнали от брошурата и съм решила са опитам. Не задължително купувах всичко, но се подсещах като ида в магазина. Сега редовно забравям какво е в брошурата и разчитам на място да се сетя като го видя, но това почти не се случва. Голяма загуба е тази функционалност за мен и вече не ми е толкова готино пазаруването в Лидл. Предполагам не съм само аз.. Ходя на пазар за стандартните си неща, които ми трябват за домакинството. Бюджета ми е единствения, който одобрява това.
Аз си правя екранни снимки на нещата от брошурата, които са ме заинтригували.

# 35
  • Мнения: 5 096
Е то каква полза, като няма да има промо стоките за България? И аз мрънкам за списъка, но никой не ме отразява Confused

А, не, друга ми беше идеята. Приложенията ги има, работят, просто ни послъгват с това, че работели програмистите, не е кой знае колко трудно да се добави България в приложението и да се вържат в него нашите брошури. Както и беше. Просто явно са взели решението удобното приложение да го няма за нашия пазар.

# 36
  • София
  • Мнения: 22 909
Благодаря за новата тема.
Може да редактирате заглавния пост, приложение Lidl вече не съществува.
И прехвърлям питането си от предната тема. Как си запаметявате продуктите, които ви представляват интерес и къде ви излизат?
Аз им писах един имейл специално да мрънкам за това и казаха, че работели по въпроса с такава функционалност ама не смогвали програмистите. Пиши им да ги подсетиш и ти ако искаш Simple Smile Аз ползвам бележките от телефона, но за неща които задължително ще купя. В Лидл си имах списък с всички неща, които са ме грабнали от брошурата и съм решила са опитам. Не задължително купувах всичко, но се подсещах като ида в магазина. Сега редовно забравям какво е в брошурата и разчитам на място да се сетя като го видя, но това почти не се случва. Голяма загуба е тази функционалност за мен и вече не ми е толкова готино пазаруването в Лидл. Предполагам не съм само аз.. Ходя на пазар за стандартните си неща, които ми трябват за домакинството. Бюджета ми е единствения, който одобрява това.
Аз си правя екранни снимки на нещата от брошурата, които са ме заинтригували.

Също правя екранни снимки и си отбелязвам с оранжево кръгче точно кой продукт искам да видя и купя.

# 37
  • София
  • Мнения: 13 209

Също правя екранни снимки и си отбелязвам с оранжево кръгче точно кой продукт искам да видя и купя.
Аз увеличавам брошурата, така че да се вижда само продукта, който съм набелязала и тогава снимам. И в магазина ми е по-лесно, защото недовиждам. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 27 701
Таня, и аз правя като теб. Не се занимавам да подчертавам или ограждам. А и така се вижда по-добре набелязаният продукт.🙂

# 39
  • Мнения: 1 691
Здравейте!
Купих тази глазура,ще я ползвам за мъфини,но ми трябва малко помощ...Няма мн информация на опаковката-след като я сложа за 5 мин. в топла вода и после я размеся,направо нанасям върху изпечените вече мъфини и е готово,така ли?
Благодаря!

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 17:19 от believe_

# 40
  • Мнения: 9 215
Да, точно така!
Но, в нас не се одобри-казаха много сладко и много грозно 🤣

# 41
  • Мнения: 1 691
Да, точно така!
Но, в нас не се одобри-казаха много сладко и много грозно 🤣
Съчувствам 🤗
Тук сиг ще е същата работа 😀

# 42
  • София
  • Мнения: 9 945
Чудя се дали да допълня поръчката от немския лидл с една такава кафеварка - тип Биалети - тук май не са ги пускали - за 4 чаши е. Неръждаема. на 10Е (от 20Е)
https://www.lidl.de/p/moevenpick-espressokocher/p100371538001

Гащеризоните от 30лв - някой видя ли ги поне? В поне два магазина - нямаше и следа.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 22:38 от Starrydream

# 43
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Аз пък от Омото от Лидл съм доволна.

# 44
  • Мнения: 1 011
От два картона яйца, 10 ми се счупиха... Възползвах се да ги направя с бандеролите, от комплекта с планетите и роботите .

Общи условия

Активация на акаунт