Секс след 40-кое е нормално и кое-не

  • 9 324
  • 200
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 566
На мен винаги са ми били странни връзките между по-млади мъже с по-възрастни с 10 или повече години жени. Не говоря за единия секс, а по принцип. Ама вкусове всякакви.

# 91
  • Мнения: 1 852
На мен са ми странни големи възрастови разлики, независимо от пола, единствено когато единият е млад и неориентиран, дя кажем под 25. 18-годишен с 30-годишна, 20-годишна с 45-годишен. Винаги оставам с лош вкус в устата за манипулация.

# 92
  • София
  • Мнения: 12 874
Ама ние през цялото време говорим, че става дума за неангажиращи връзки, кой къде е твърдял, че става дума за сериозно обвързване? Над 40, и за жени, и за мъже, е доста по-трудно да си намерят сериозен партньор, с който тепърва да градят семейство.

# 93
  • София
  • Мнения: 35 229
Първо не, но второ - пазарът е пълен с риба, прясно разведена, освободена, окрилена.

Не знам от Маркиз дьо Сад как сме дошли на тази дискусия.

# 94
  • Мнения: 20 029
Много е лесно всъщност вече да си намериш и за секс, и за сериозна връзка.
Стига да знаеш какво си, какво искаш и да си адекватен.
Хората са вече много отворени и далече от патриархалното мислене – събират се по интереси, начин на живот, възгледи. Сега, ако единствената цел на някого в живота е да е ходещ инкубатор за разплод или да си остави безценната семка в кавички, ще се придържа към инстинкта за разплод и дотам.
Грам предразсъдък нямам към възраст, раса, среда, професия, ако намеря общо с човека на ниво ценности, интереси, забавления, бит, ако щете.

# 95
  • Мнения: 6 710
"Наличие на кандидати на всяка възраст" е доста измамен израз. И друг път е писано, а и мъжете тук го казаха: кандидати да те изч*кат ... На всяка възраст:))) Наблюдавам го постоянно около моите разведени приятелки и познати 45+. Само, че  тези същи жени искат и още нещо - грижа, компания, отношения и извън леглото. Даже не включвам финансова подкрепа, че задачата става вече прекалено сложна. Е, тогава не е така лесно, защото разбрахме - мъжете търсят по-млади жени, свестните мъже също, а на тях и им се получава.
Ама нали именно за това говорим. Никой не е визирал сериозни връзки със съжителства и бла бла. Просто някой дето те кефи визуално, добър е в оная част и може да каже две приказки преди и след. Толкова.

# 96
  • София
  • Мнения: 35 229
За колко? Два, три, пет пъти?

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
"Наличие на кандидати на всяка възраст" е доста измамен израз. И друг път е писано, а и мъжете тук го казаха: кандидати да те изч*кат ... На всяка възраст:))) Наблюдавам го постоянно около моите разведени приятелки и познати 45+. Само, че  тези същи жени искат и още нещо - грижа, компания, отношения и извън леглото. Даже не включвам финансова подкрепа, че задачата става вече прекалено сложна. Е, тогава не е така лесно, защото разбрахме - мъжете търсят по-млади жени, свестните мъже също, а на тях и им се получава.
Ама нали именно за това говорим. Никой не е визирал сериозни връзки със съжителства и бла бла. Просто някой дето те кефи визуално, добър е в оная част и може да каже две приказки преди и след. Толкова.
Е добре де, то хубаво, младите жени на около 25 ги търсят от мъже от 20 до 70, ясно. Ама то няма толкова млади жени. Значи мъже има за всички, по простата причина, че няма толкова млади жени.

# 98
  • Мнения: 202
За колко? Два, три, пет пъти?

Около двайсет пъти... на ден

# 99
  • Мнения: 121
За мен млад мъж да търси интимности или връзки от по-възрастна жена говори за една неувереност в него самия.

Има млади жени около него обаче он нещо го ръчка я страх, я тревожност, я някакви комплекси. А това никога не е добро нещо, защото това после прераства в нещо много по-сериозно.

Има и такива, които явно просто това си ги влече, живи и здрави да са, но по мойте наблюдения по-честите случаи са от тези първите, които описах.

# 100
  • Мнения: 7 494
Аз също виждам, че една жена търси ли само секс е пълно с кандидати. От 25 та до 60+.
Имам чувството, че мъжете са като разгонени бикове
Вече за сериозна връзка, шансовете на една жена над 40- 50 г. са доста стеснени..и не за друго, а защото не ще да се примирява с примитиви.

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 22:16 от happy doc

# 101
  • София
  • Мнения: 35 229
Значи, аз имам всякакви кандидати, трима от тях перфектни. Да, малко по- зрели, но…
Две приятелки ме питат къде са читавите мъжете, викам при мен Joy
Да се заемат, че аз няма да ги ползвам…

За колко? Два, три, пет пъти?

Около двайсет пъти... на ден

За три, пет, седем дни. После адьо.

# 102
  • Мнения: 2 522
Ама ние през цялото време говорим, че става дума за неангажиращи връзки, кой къде е твърдял, че става дума за сериозно обвързване? Над 40, и за жени, и за мъже, е доста по-трудно да си намерят сериозен партньор, с който тепърва да градят семейство.
Ми ето тази дама го твърдеше:
Затова много често жена на 40+ е с доста по-млад мъж

Поне за мен жена "да е с мъж" означава някакъв тип връзка, а не че имало мъже, готови да я чукат ако им даде, но без да й се обадят на другия ден.

# 103
  • София
  • Мнения: 12 874
По коментарът й не става ясно точно каква връзка визира, но "дамата" говореше за секс и либидо. Така или иначе, множество потребители уточниха, че говорят за възможностите за секс и по-неангажиращи връзки. Ако някой реши да се хване за единиците различни мнения, поне да си търси уточненията от тях Joy Мая и аз коментирахме големия диапазон възможности, и двете уточнихме, че говорим за неангажиращи отношения.

# 104
  • Мнения: 2 522
Ми това и без форум сигурно си го знаехте - за почти всяка жена, млада или стара, хубава или грозна, дебела или слаба, ще се намерят мъже, готови да я чукат, ако не трябва да полагат усилия за това. Добро утро!

Общи условия

Активация на акаунт