Какво направих днес за себе си? тема 19

  • 11 893
  • 222
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 269
Днес моята най-добра приятелка ми дойде на гости и ми гледа бебето почти цял ден. Аз през това време свърших доста домакинска работа в къщи и накрая се изкъпах като хората.

# 181
  • Мнения: 24 492
Вчера излизах с приятелка, днес смятам да повторя

# 182
  • Мнения: 164
Вчера ходих на кафе с приятелка, след това се разходихме, ходихме по магазините и накрая се чувствах толкова заредена с енергия, че можех да свърша толкова много неща!

# 183
  • Мнения: 223
Вчера излязох на разходка по магазини, пих белгийски шоколад в Неделя. Днес ще боядисвам яйца 😌

# 184
  • София
  • Мнения: 989
Качих се на крепостта Овеч! Супер гледка!

# 185
  • София
  • Мнения: 310
На вилата сме, малко тишина и спокойствие. Сутринта боядисах яйцата. Пих кафе с парче козунак пред камината. Топло и уютно. Да не беше лошо времето, щях да седна в градината.

# 186
  • Мнения: 918
След ходене по болници за тестове се разходих из центъра,  пих кафе с колежка, по магазините позяпах и така....сега пия кафе вкъщи.

# 187
  • Мнения: 2 648
Кучето е болно и цяла сутрин висяхме в клиниката. После пазар, чистене, тепърва яйца ще се боядисват. Смятам и едни сладки да направя, но ще видим как ще съм с времето. Много омотан ден, хич не обичам така да ми се объркат плановете. Едва успях да купя козунаци. Деня си отиде, а аз нищо не съм свършила.

# 188
  • Мнения: 61
Мекичке*, това малко звучи като за темата с оплакванията... Няма и 3, ще смогнеш Hug Последни за минутка и пийни нещо любимо, после ги почвай задачите Simple Smile И кучо да се оправя Hands Pray


А аз насред цялата лудница - фамилия, семейство, боядисване на яйца, учене и пр. Реших да оставя всичко и да влезна да си взема освежаващ душ. След малко тръгваме към една светиня и искам да се приведа във физически и психически вид, а не като излязла от пещерата, миришеща на готвено и с химикал по ръцете от разписване на въпроси Sweat Smile

# 189
  • Мнения: 2 648
Лелееее, объркала съм темите. Мислех, че пиша в " как премина днешния ден "Stuck Out Tongue Winking Eye

Допълвам се - яйцата са боядисани, за пръв път станаха много хубави цветовете, а боята е от най простата, на таблетки. И кучето е по добре, яде белтък от пукнатините яйца. Сладки няма да правя, нямам локум и пудра захар, а не ми се слиза пак до магазина. Така че има светлина в тунела, ще посрещна празника както подобава.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 15:31 от мекичка*

# 190
  • София
  • Мнения: 310
Пих кафе и четох книга на спокойствие и тишина в градинката. Буквално презаредих батериите на вилата. Много ми е спокойно.

# 191
  • Мнения: 6 891
Аз се релокирах в бюрото, че цялото гости в къщи ми дойде множко Simple Smile Оставих ги да се самозабавяват до следобеда. След това поемам пак аз.

# 192
  • Мнения: 1 972
Постих. За пръв път през живота си.Не точно както трябва, защото изключих само месото, но не очаквах да издържа от началото до края.

# 193
  • Мнения: 7 422
Почивам пасивно: на дивана, с топло одеяло, гледам сериал.

# 194
  • София
  • Мнения: 328
Спах през деня, докато майка ми гледа бебето!

Общи условия

Активация на акаунт