Любители на кучета - 141

  • 19 251
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 473
Ние снощи пак си се разхождахме с нашето коте, нашия пак се опита да я клати, после се закачаха само. По едно време друга котка се засили да идва към него и нашата се наежи и я изгони. Кастиел нищо не разбра, защото беше зает да яде едно листо. Та така, имаме си бодигардка явно Smile

# 751
  • Мнения: 5 285
Моляяяя, разкажете за служителя от А1 и за нас, които сме новодошли в темата!

# 752
  • Мнения: 647
По Нетфликс има мини сериал - Тъмната страна на Nickelodeon точно за децата звезди. Отговаря на много въпроси. Това по отношение на състоянието и поведението на Бритни сега.
Сбърка темата 🤣. Но да, така е.

Попи, мъжът ми се заговорил с рецепционистката и ми вика, нашето куче е супер. Тя има три, които не се понасят, а едното унищожава всичко. Дивани, коли, подови настилки, абе всичко. Та нашето си е много добро.
Аз се чудя защо ми го няма поста в другата тема. Simple Smile

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 6 113
По темата със служителя - скоро четох как една кучешка мама тъй изревала "Марш да спиш, говедо!", че мъжът и синът изтървали дистанционните и замръзнали на дивана Joy

# 754
  • Варна
  • Мнения: 10 655
Моляяяя, разкажете за служителя от А1 и за нас, които сме новодошли в темата!

Мисля, че на Галена сина й,докато разхождал Рая и Буря май беше случката, ама не помня кой пост беше. Хубаво е тя да ти разкаже, че го умее добре. 🤣🤣

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 15:21 от esstela

# 755
  • Мнения: 815
Нали знаете как има картини или моменти, които се запечатват в паметта за цял живот. От детството на село при баба и дядо имам такъв спомен - лято е, топло, на плочките под смокинята спи кучето, легнало е настрани с изпънати крака, а върху него в същата поза лежи и спи котката, пак с изпънати крака.
Аз нали си храня един уличен котарак, даже го кастрирах и си го обезпаразитявам. Та той ни чака за последната кратка разходка преди лягане и върви с нас. Зара в лявата страна на тротоара, той в дясната. Даже й позволи вчера да го подуши под опашката. Ще ги снимам някой път. Simple Smile
Всички живи същества имат нужда от внимание и любов, понякога ги намират в лицето на други видове.
Заричка е добре, пу-пу. От близо денонощие не съм виждала кръв в урината, и през нощта не изцапа чаршафа. Днес за последно ще пие антибиотик и да видим после какво ще се случи. Ако всичко е наред, ще започнем по-дълги разходки, че ни се скараха и сме ги спрели. Малки порции вода и почти никакви разходки за десетина дни, това било важно за да зарасне пикочния мехур.

# 756
  • Мнения: 5 285
Изпращаме ви хубава енергия от Кардю и котака Сина Heart Eyes Всичко ще е наред със Заричка.
Ние ще даваме на нашия старец Arthrosenior. Пък кой знае; може да му подсили задните лапи - поувиснала е задницата.

# 757
  • София
  • Мнения: 5 838
Преди около 2 месеца Ксена започна да куца. Водихме я на доктор и казаха, че е вероятно артритно заболяване (рентген, скенер не сме правили). Предписаха й за около седмица обезболяващи хапчета. Мина й, но оттогава всяка сутрин пие костен бульон и получава таблетка с глюкозамин, хондроин и зеленоуста мида.
Да чукна на дърво, проблеми засега няма.

# 758
  • Враца
  • Мнения: 2 705
Reunion, искам да видя бебето. Мъча се, но не мога да се сетя, да съм го виждала. Simple Smile

Нека има повече снимчици, много кучовци има в темата  и така само поименно, се забравят. Изключвам главните героини Берга, Съни, Буря и Рая, напоследък Зара Simple Smile Heart

# 759
  • Мнения: 2 456
Преди около 2 месеца Ксена започна да куца. Водихме я на доктор и казаха, че е вероятно артритно заболяване (рентген, скенер не сме правили). Предписаха й за около седмица обезболяващи хапчета. Мина й, но оттогава всяка сутрин пие костен бульон и получава таблетка с глюкозамин, хондроин и зеленоуста мида.
Да чукна на дърво, проблеми засега няма.
Може да се прави и курс ( пролет и есен) с Невробекс/ Милгама за по 20/25дни. На  Лорка и помагаше.
Точно се оплаках от времето и като изпече едно слънце - от обяд до сега хвърляне на  топки, гоненица със съседското дете. Изплези език и сега спи Арес.

# 760
  • София
  • Мнения: 13 894
Бебето вече е пръч. Има го напред някъде.

# 761
  • Варна
  • Мнения: 5 307


Цоп - един фотос на Изи от онзи ден като имаше слънчице. 🌞

# 762
  • Мнения: 2 920
НОВАТА ТЕМА е в очакване на данъци 😜

Общи условия

Активация на акаунт