Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 41 365
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 160
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добра имитация на парфюма на Marc Jacob’s perfect?

Аз също много харесвам Marc Jacob’s Perfect. Yellow HeartPurple HeartBlue Heart
Ето тази имитация намерих аз. И мислех да си я поръчвам, обаче все не стигам до нея.
Ако си я вземете моля да дадете отзиви Flowers Hibiscus

https://perfumesfromdubai.com/product/precious-pink

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 13:00 от Bonbonche

# 631
  • Мнения: 37
В кварталния магазин са заредили maison refan, като цените са с 8 лв. по-ниски, отколкото в рефаншоп.

# 632
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Супер. Искам ♥️
Тези в цветните кутии не бяха ли около 50 лева? Тук ги виждам за под 20.

# 633
  • Мнения: 37
Супер. Искам ♥️
Тези в цветните кутии не бяха ли около 50 лева? Тук ги виждам за под 20.

 Пазарна икономика Simple Smile

# 634
  • София
  • Мнения: 463
В кварталния магазин са заредили maison refan, като цените са с 8 лв. по-ниски, отколкото в рефаншоп.

Къде се намира този магазин?

# 635
  • Мнения: 1 380
Това за пореден път доказва, че успоредното вдигане на цените, което правят и Рефан, и Заг, и Гиза, не е нищо повече от СПЕКУЛА. Мартинез се държат по - прилично, Сангадо също, за Парфен нямам скорошни наблюдения, Aristea, Баргело, Камея, Айфел, Сан Сиро, Лорис, Мартин Лайън....Те не са се променяли на цена, само рефанци, Заг и Гиза. А не мисля, че има разлика в качеството /говоря за техническите показатели/ между всички тях. Нещо повече, както вече съм го казвала тук неведнъж, мисля даже, че всички наливат от едно и също място, само разреждат и лепят етикети.

# 636
  • София
  • Мнения: 1 882
Hsgrgs1, къде е този квартален магазин?

# 637
  • Мнения: 37
В Петрич, магазин Аромати.

# 638
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Благодаря. Лятото ходим в Петрич, ще мина. В Сандански в Аромати нямаше Рефан изобщо.

# 639
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добра имитация на парфюма на Marc Jacob’s perfect?

Аз също много харесвам Marc Jacob’s Perfect. Yellow HeartPurple HeartBlue Heart
Ето тази имитация намерих аз. И мислех да си я поръчвам, обаче все не стигам до нея.
Ако си я вземете моля да дадете отзиви Flowers Hibiscus

https://perfumesfromdubai.com/product/precious-pink

https://makeup.bg/product/802964/ - тук е на супер цена. Ако някой се изкуши, моля после за мнение:wink:

# 640
  • Мнения: 4 753
В двата сайта нотките на парфюма са различни. Много странно

# 641
  • Мнения: 2 840
Солар ,много си права при тези цени на имитациите май по-добре да се търсят изгодни оферти и да се купуват оригиналите.
Вече се ориентирах и Отдавна не купувам имитации изпръсках това което имах налично и така



Последна редакция: нд, 05 май 2024, 11:56 от Mimeto74

# 642
  • Мнения: 1 380
Не става дума да се откажа от имитациите съвсем, но ще се ПРЕориентирам към онези от тях, които са на нормални цени, или поне към тези, които не ме правят на глупачка по чак такъв нагъл начин. Ето, за пример по - горния пост: https://makeup.bg/product/802964/ това са 80 мл. в красиво шише, в което прекрасно става и за подарък, произведени "на светло",  на цена 29,64 лв.  и т.н. И на фона на това - СПЕКУЛАТА на Гиза, Заг и Рефан...

# 643
  • София
  • Мнения: 5 261
Няколко пъти се пише вече за цените на Заг.
Какви са те всъщност към момента във физическите магазини? Не са ли около 30 ст за милилитър?

# 644
  • Мнения: 1 380
Във физически магазин на Заг не съм влизала от години. Ето ги цените на Иво:
- 3 мл + пластмасово флаконче с пулверизатор - 2.00 лв.
- 15 мл + пластмасов флакон с пластмасов пулверизатор - 6.00 лв.
- 34 мл + стъклен флакон с метален пулверизатор - 13.00 лв.
- 50 мл + стъклен флакон с метален пулверизатор - 23,00 лв.
- 50 мл - в пластмасов пълнител 18.00 лв. за един брой
- 100 мл + стъклен флакон с метален пулверизатор - 37.00 лв.
- 100 мл - в пластмасов пълнител 35,00 лв. за един брой

Не е въпроса в абсолютната стойност /цена на милилитър/, а във факта, че цените са СПЕКУЛАТИВНИ. Тоест: НЕобосновано са завишени. И това става ясно от публикацията по - горе за физическия магазин в Петрич, където Рефан са на съвсем други цени, доста по - ниски от "официалните". А всеки път, когато Рефан си вдигнат цените, Заг Зодиак и те, веднага, ама веднага, да не би да изостанат, успоредно вдигат и техните цени...Което както става ясно е СПЕКУЛА. Ето това е НЕприемливото. За Гиза да не говорим, там нещата просто са НАГЛИ. А качеството им е същото като на Аристея, Сан Сиро, Камея, Мартинез...Дразни ме наглостта, а не самата цена. Като всеки тук, и аз често давам "луди пари" за оригинали...

Общи условия

Активация на акаунт