Бебеправене, но без много правене

  • 36 275
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 7 494
Абе нормално е единият, ако е с повече опит, другия има мерак да поприхване кое как се харесва. Но, тук явно ни мерак, ни опит, та да ...от всяко дърво свирка не става.

# 1 006
  • Мнения: 2 230
Уаууу ми той моя бившия значи перфектен е бил, бе, Абуто Stuck Out Tongue Winking Eye
Пък що така имах супер токсична връзка с този така "прекрасен пакидж"...
Теорията е далеч от практиката, човече.
Ако се замислиш, ще рзбереш, че причината може и да е другаде.

# 1 007
  • Мнения: 6 710
Замислила съм се. Не се кахъри. И съм разбрала, което е по-важното и съм действала според изводите Wink

# 1 008
  • Мнения: 6 618
Триминутник, петминутник... Понякога това е просто нaй-добрата опция.
Хубаво е мъжът да е добър любовник, но процента мъже които са добри любовници, верни са на жените си, имат добър доход и са свободни - е може би под 10%. Ако сложите "висок" и "красив" като допълнителни изисквания - и процента пада на 3 сигурно. За да е с вас - се иска да предложите много повече от останалите жени, които са пред вратата му. Така че понякога се избира това, което е най-добро като възможност за точно този момент. Винаги има някой или някоя, които са по-добра възможност за нас, но не сме ги срещнали и може би никога няма да ги срещнем.
Ако имаше по-добра възможност - отдавна авторката да е хванала пътя с 200. Но явно няма. Защото мъжът не е само един йух, на които жената да трябва да може да чеше нaй-милото. Мъжът за брак е "пакидж", съвкупност от качества, които са необходими за да е нормален брака. И не всички жени поставят оразъма си на първо място. Затова авторката ще се държи с този мъж и просто ще опитва да промени "там" където има нужда, но без да се пуска от клона. Ако някой ден се появи, оня другия с всекидневния 30 минутен секс - тогава ще къса. Но в момента изборът е "някой" срещу "никой". Ако можеше вибраторите да ходят на работа и да носят доходи щеше да е добре - но още не са се научили.

И на поне 3 ракии да държат, иначе бащата на момичето ще е разочарован.

# 1 009
  • София
  • Мнения: 965
А.пък най-глупавото е да търсиш следващия клон, на който да увиснеш преди да.пуснеш изгнилия. Осъзнатите хора не го правят така, защото знаят, че имат нужда да са сами, за да се излекуват.
 Мислех, че за дооооста повечкото годинки, които имаш пред мен, си понаучил туй онуй, ама нейсе...

Когато не пуснеш клона преди да си намерил по-добър, си спестяваш риск, който явно не е проблем за осъзнатите хора. Рискът наоколо да няма никакви свободни клони или клоните да са по-лоши от онзи, за който си се държал преди това. Но пък липсата на клони ще допринесе за осигуряване на мнооооого повече време, в което да си сам и да се излекуваш.

Всъщност самотата не лекува, а разболява. Времето може да лекува, но не е казано, че това време трябва да бъде прекарано в пълно уединение, за предпочитане някъде из Непал или друга силно изолирана от света локация. Аз не бих нарекъл нещо глупаво така, както и тук не нарекох глупави хората, които се пускат от клоните и стоят сами на някоя поляна или до близкия храст. Тяхно право е да правят каквото решат, както и другите имат право да не постъпват като тях. В крайна сметка всеки риск, който поемем, го плащаме ние и е повече от логично ние да решим какви рискове да поемем, а не някой, който преди година те е съветвал да направиш нещо, но когато береш плодовете от съвета му, няма да е наоколо и да се мъчи солидарно с теб. А едва ли някой от нас ще си зареже живота, за да се мъчи да заслужи изкупление заради лош съвет, даден от него самия преди време.

# 1 010
  • Paris, France
  • Мнения: 14 147
Едно време са наблюдавали младоженците как си вършат работата. Предлагам всички от тая тема да се организираме и да отидем у тях. Може да му дадем вдъхновение.
Предполагам под "едно време" имаш в предвид периода, в който маймуните са се превръщали в хора.
Ако говориш за етап в близките 100-200 години, значи произхождаш от много разкрепостен род.

Преди 30г в Лондон, приятелка присъства на сватба на иракски кюрди и първата брачна нощ се е състояла с лелите на булката и младоженеца в стаята. Бяха наели стая в хотел Metropole, където в ресторанта се забавляваха гостите. Булката беше на 18г, а младоженецът на 20г и бяха първи братовчеди. Даже и тя, с баща иракчанин, беше шокирана.

# 1 011
  • Мнения: 6 710
"....И всеки от нас сам избира какво е това: Самота или Свобода!”
-Дж. Майър

Като се пуснеш от изгнилия клон, да, може и да паднеш, но може и да откриеш крилете си и да полетиш. Всеки сам е отговорен за своето спасение. Да останеш сам по избор не е страшно, пречистващо е. Но си трябва кураж, да. Не е за всеки, наистина, прав/а си.

# 1 012
  • Мнения: 3 443
Странна птица, тя обмисля изневяра. Това означава, че тя не е щастлива. На тоя прекрасник дори не му пука, че си ходи незадоволена. Обвинява я в какво ли не, когато иска малко повече секс.
Въпрос на време е да кръшне. По-добре сега да се разделят отколкото с бебе на ръце.
Нито един заем и ипотека не си струват, за да станеш нечий роб.

# 1 013
  • Мнения: 1 852
Когато не си пуснал клона всъщност рискуваш много повече. Като оставим настрана морала, не ходиш активно по срещи, вечно си с настоящия, всяка вечер стоите на дивана, по-рядко ходиш на купони, излизания и пътувания с други необвързани приятели, ако изобщо, никой приятел не те мачва с никого, защото знае, че си обвързан.

# 1 014
  • София
  • Мнения: 965
Мен и като необвързан никой не ме е мачвал с никого - знаят, че ще им се изсмея, ако тръгнат да го правят. Друг човек няма как да знае какво е подходящо за теб и повечето мачвания са на принципа "тука има един свободен/една свободна, вижте дали ще се спогодите".

Колкото до срещите, купоните и излизанията - като човек с доста опит в тия неща ще ти кажа, че не си заслужава. Стоенето на дивана е оферта на фона на всичките там срещи, купони и излизания. Човече, дори гледането на "Дързост и красота" /от епизод 1 до да речем 3 хилядния/ е по-добра оферта от онези по-горе! Нека се има предвид, че тоя сериал ми е пример за безсмислено хабене на пари.

# 1 015
  • Мнения: 1 852
Аз всичките си връзки съм ги започвала така - общи приятели, излизане в компания или някой ни запознава на някакво събитие. Докато си обвързан и без да излизаш от вас как се намира друг партньор?

# 1 016
  • Мнения: 12 865
Аз всичките си връзки съм ги започвала така - общи приятели, излизане в компания или някой ни запознава на някакво събитие. Докато си обвързан и без да излизаш от вас как се намира друг партньор?
Ами да, а и не само. Докато си във връзка, даже и излъчването ти няма да е правилното, за да се сближиш с подходящ необвързан.
А някой да запознае двама души - писала съм вече, познавам едно семейство с три дечица, които са били запознати точно по този начин от тяхна обща приятелка. Понякога може да не се случи, но има шанс.

# 1 017
  • Мнения: 6 710
То пък и като излизаш не е задължително да е с цел да си търсиш партньор... Аз все си мисля, че хората излизат, за да се забавляват Rolling Eyes

# 1 018
  • Мнения: 25 726
Стана ми любопитно, като лежиш у вас на дивана, кой се очаква да ти я доведе на крака – нея, най-прекрасната и най-подходящата за теб? Simple Smile
Е, да, е, да, ако е надуваема, може и с куриер.

# 1 019
  • Мнения: 6 566
Необвързана съседка освен да звънне на вратата.

Общи условия

Активация на акаунт