Предстои ми инсеминация - тема 34

  • 22 155
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 16
Съжалявам, не се отчайвай. Успех следващия месец. Днес на 10 тия ми дек след инсеминацията направих тест престо,който отчита уж 7 денс след акта. Отрицателен е и моя. Какво ми трябваше да го правя точно преди празниците.

# 646
  • Мнения: 19
Съжалявам, не се отчайвай. Успех следващия месец. Днес на 10 тия ми дек след инсеминацията направих тест престо,който отчита уж 7 денс след акта. Отрицателен е и моя. Какво ми трябваше да го правя точно преди празниците.

И аз си направих на 11 ден и излезе негативен, чета из интернет, че е по-вероятно да е грешно, но вече не знам. В петък , 10 май трябва да правя кръвен тест, последната седмица и половина мина сякаш месец и половина.

# 647
  • Мнения: 33
Аз също ще правя тест в петък!
Още само 2-3дни! Гледай да се разсейваш с нещо.. аз се засипах с работа, за да не го мисля много много..

# 648
  • Мнения: 19
Аз също ще правя тест в петък!
Още само 2-3дни! Гледай да се разсейваш с нещо.. аз се засипах с работа, за да не го мисля много много..

Всеки ден съм го уплътнила, крачки правя, наливам се с вода, ям риба, изобщо всичко е по учебник. #Lubanik , ти къде си правила процедурата? Аз бях в Надежда при Илиев.

# 649
  • Мнения: 33
Аз пък с храната сериозно прегреших тези дни..  чак ме боли коремът днес, така че се взимам в ръце, че имам нужда.
Иначе в Щерев ходя, засега сме доволни.

# 650
  • Мнения: 19
Аз пък с храната сериозно прегреших тези дни..  чак ме боли коремът днес, така че се взимам в ръце, че имам нужда.
Иначе в Щерев ходя, засега сме доволни.

Стискам палци за позитивен тест!!! 😊

# 651
  • Мнения: 33
Благодаря! И аз стискам палци за теб и всички други дами, които ще правят тест!
Много положително ме изпълват новините за две чертички и ми дават надежда!

# 652
  • Мнения: 69
Здравейте момичета, първата ми инсеминация беше неуспешна, днес е 14ти ден след нея, уринарният тест за бременност е абсолютно отрицателен. Мислех да пусна и кръвен, но честно казано не виждам смисъл, от 9ти до 12ден гърдите ми бяха камък и ужасно болезнени от вчера вече ми премина, явно прогестерона е паднал, въпреки приема на утрогестан. Чакам да ми дойде и започваме подготовка за 2ра инсеминация. Успех на всички с предстоящи тестове ☺️

# 653
  • Мнения: 125
Имате ли наблюдения върху прогестероновите препарати и кои са по-ефективни за усвояване?
На мен досега винаги са ми изписвали Дуфаст0н (не съм имала нежелани реакции), но се чудя дали следващия път да не поискам алтернативен препарат..

# 654
  • Мнения: 574
Когато си в процедура е най-добре да пускаш кръвен тест. При моята Б, гърдите спряха да ме болят преди дата на М, както всеки месец преди това, и си мислех, че не е станало. 2 седмици след закъснението започнаха да ме болят вече, заради Б.

Здравейте момичета, първата ми инсеминация беше неуспешна, днес е 14ти ден след нея, уринарният тест за бременност е абсолютно отрицателен. Мислех да пусна и кръвен, но честно казано не виждам смисъл, от 9ти до 12ден гърдите ми бяха камък и ужасно болезнени от вчера вече ми премина, явно прогестерона е паднал, въпреки приема на утрогестан. Чакам да ми дойде и започваме подготовка за 2ра инсеминация. Успех на всички с предстоящи тестове ☺

# 655
  • Мнения: 69
А имаше ли позитивен тест, или чак след закъснение се тества. Като цяло имам утрогестан и за довечера и ако още не ми е дошло на сутринта може да ида да пусна кръвен. Честно казано просто искам да си спестя двойното разочарование.


Когато си в процедура е най-добре да пускаш кръвен тест. При моята Б, гърдите спряха да ме болят преди дата на М, както всеки месец преди това, и си мислех, че не е станало. 2 седмици след закъснението започнаха да ме болят вече, заради Б.

Здравейте момичета, първата ми инсеминация беше неуспешна, днес е 14ти ден след нея, уринарният тест за бременност е абсолютно отрицателен. Мислех да пусна и кръвен, но честно казано не виждам смисъл, от 9ти до 12ден гърдите ми бяха камък и ужасно болезнени от вчера вече ми премина, явно прогестерона е паднал, въпреки приема на утрогестан. Чакам да ми дойде и започваме подготовка за 2ра инсеминация. Успех на всички с предстоящи тестове ☺

# 656
  • Мнения: 574
Разбирам, но след като си в процедура и на медикаменти, по-добре да се презастраховаш, вместо да прецакаш нещата.
Имах много бледа черта на Престо, за която си мислех че е изпарителна и не ми се ходеше на кръвен тест, за да не се разочаровам..

А имаше ли позитивен тест, или чак след закъснение се тества. Като цяло имам утрогестан и за довечера и ако още не ми е дошло на сутринта може да ида да пусна кръвен. Честно казано просто искам да си спестя двойното разочарование.


Когато си в процедура е най-добре да пускаш кръвен тест. При моята Б, гърдите спряха да ме болят преди дата на М, както всеки месец преди това, и си мислех, че не е станало. 2 седмици след закъснението започнаха да ме болят вече, заради Б.

Здравейте момичета, първата ми инсеминация беше неуспешна, днес е 14ти ден след нея, уринарният тест за бременност е абсолютно отрицателен. Мислех да пусна и кръвен, но честно казано не виждам смисъл, от 9ти до 12ден гърдите ми бяха камък и ужасно болезнени от вчера вече ми премина, явно прогестерона е паднал, въпреки приема на утрогестан. Чакам да ми дойде и започваме подготовка за 2ра инсеминация. Успех на всички с предстоящи тестове ☺

# 657
  • Мнения: 266
Winter^^ На мен цикъла не ми идва докато приемам прогестерон. След като го спра идва след ден..два. Имай в предвид, че и при теб може да е така. Аз също съм за кръвните тестове. (Дори докато съм в процедура не правя домашни- направо кръвен на датата, писла съм и преди) Успех!

Аз пак съм си само с един Ф (въпреки Кломифена)... Rolling Eyes

# 658
  • Мнения: 33
Winter, аз бих си направила кръвен тест задължително. По-добре да знаеш със сигурност, независимо от резултата.

Тъй като стана дума за прогестерона..
Винаги 7дни преди Ц започват да ме болят гърдите и ден преди Ц спира болката.
Няколко пъти съм пила дуфастон и болка няма. Та не мога да разбера .. по принцип ме болят от нисък прогестерон или?
Аз ще правя тест в петък.. днес е ден 13 след инсето.. имам някакви усещания в долна част на корема като преди цикъл, но не съм загубила надежда.

# 659
  • Мнения: 574
Гърди болят и при нисък и при висок прогестерон. Може би там някъде в средата между двете не болят. 🤷♀ Но си мисля и че при всеки е различно. Някой може да го боли само в едната крайност, други в другата.

Общи условия

Активация на акаунт