Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 16

  • 25 122
  • 524
  •   2
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 2 335
четох някъде, че трети сезон на Бриджъртън, освен историята на Пенелъпи и Колин, в първата част на сезона ще представят предисторията на Франческа, а във втора част предисторията на Бенедикт. Нямам представа дали е вярно.

# 481
  • Мнения: 733
И аз позачетох материали за следващия сезон и има доста очаквания в #4 да разкажат историята на Елоиз, защото героинята е активна и в 1 и 2 сезон. Да видим 😀

# 482
  • Мнения: 405
И аз позачетох материали за следващия сезон и има доста очаквания в #4 да разкажат историята на Елоиз, защото героинята е активна и в 1 и 2 сезон. Да видим 😀

Която и история да разкажат, ще се радвам.
Харесвам как тези, всъщност клише- истории, са превърнати на красиви романтични приказки,  с доза мистичност и добри актьори, които не преиграват.
Колкото и да ми е позната приказката за Пепеляшка, с удовоствие ще я изгледам “подсладена” с пищни тоалети и невинни интриги.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 2 335
Ама верно ли още няма гей двойка там? Излагат се.
В последната книга имаше един гей, който
Скрит текст:
се ожени за бъдещата съпруга на Грегъри. После на тържеството по случай сватбата стана един екшън. Гърмяха пистолети, а главната беше завързана в тоалетната (не знам какво се има предвид под тоалетна в тази епоха). На въпросния гей му стана весело от всичко случващо се и се съгласи да анулира брака. Грегари има девет деца Flushed

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Във филма има гей двойка. Художникът, в къщата на когото се правят купоните, на които ходи Бенедикт.

# 485
  • Варна
  • Мнения: 2 335
Гледах първи епизод на Позлатената епоха и беше доста по добре отколкото очаквах. Мислех, че ще ми бъде супер скучно. Госпожа Ръсем ми напомня на убийцата от втори сезон на Защо жените убиват. Същата маниячка да я приемат във вече не помня какво беше. Дано тази не стигне до убийства.

# 486
  • Мнения: 541
Също изгледах отново Бриджъртън в очакване на 16 май.

Снощи си причиних Mr. Malcolm's List по Нетфликс,
лош опит за имитация..чернокож, азиатки, латина, дори играха Пал Мал с дървените чукове,
недостатъчно привлекателен главен герой, никаква химия, абе боза.
Дори и прекрасния Тео Джеймс не успя да оправи нещата Simple Smile

# 487
  • Мнения: 1 404
Аз пък сега почнах да си преглеждам наново сезон едно и две на бриджитън, дано да успея да наваксам до излизането на третия. Първия съм гледала няколко пъти, но втория за първи път ще го повторя.
Имаше прожекции на няколко места вече на първите епизоди и има спойлери за сезон 3, така че внимавайте.
Ето и моите предположения за следващия сезон освен за Полин историята:

Скрит текст:
Франческа ще се запознае с първия си мъж в този сезон, а Бенедикт ще танцува със София на въпросния бал и съответно ще изтекат много години преди той да я срещне като прислужница. Така след съответните изминали години ще се оформят историите на Франческа, Елуис и на Бенедикт. Ако, разбира се, следват сюжетната линия на книгите.

# 488
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 792
Също изгледах отново Бриджъртън в очакване на 16 май.

Снощи си причиних Mr. Malcolm's List по Нетфликс,
лош опит за имитация..чернокож, азиатки, латина, дори играха Пал Мал с дървените чукове,
недостатъчно привлекателен главен герой, никаква химия, абе боза.
Дори и прекрасния Тео Джеймс не успя да оправи нещата Simple Smile

И половината прислуга бяла Simple Smile Това беше едно огромно недоразумение. Чак съжалих главната героиня, която беше достойна за Мистър Малкълм...

# 489
  • Галифрей
  • Мнения: 4 254
Не знам поради каква причина fmoviesz махат няколко епизоди на Сандиктън от сезон 1 и 2.  Аз от там ги гледах. Трети за мое щастие не са пипнали сезон 3 та сигурно и него ще пипнат. 😭 Търсех дълго най-сетне ги открих всичките сезони с анг.суб.
https://andyday.tv/watch-tv/sanditon-2019-streaming-online-free-52089.8185624

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 22:54 от Диана Бишоп

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 6 956
Сайтовете за онлайн гледане качват филмите на външни сървъри (най-често находящи в някоя офшорна зона) и понякога нямат контрол над тях. Може да им пишете да качат отново епизодите, защото те най-вероятно не знаят, че вече ги няма и догато забележат може да мине доста време.

# 491
  • Галифрей
  • Мнения: 4 254
Да благодаря,защото,съм виждала на някой сериали цял сезон да липсва. Ще им пиша, дано след време да качат пак липсващите епизоди.

# 492
# 493
  • Мнения: 197
дали в трети сезон на Бриджъртън ще разкрият коя е Лейди Уисълдаун?

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 6 956
Е че то не стана ли ясно коя е още в края на първи сезон.

Общи условия

Активация на акаунт