Безжична вертикална прахосмукачка - 2

  • 32 279
  • 314
  •   5
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 490
Ако не беше това постоянно натискане на копчето, щях да пробвам и аз Дайсън, но това ме отказа - имам си проблем с дясната ръка и нямаше да се справя с нея. Сега се замислям, че за селската къща мога да я пробвам, ама да чисти ММ  Simple Smile

# 301
  • Мнения: 8 938
Знам, ч темата е за прахосмукачките, но да кажа за парочистачката на Керхер, която виждам че се обсъжда. Имам такава, чисти, но я продавам след 2 месеца ползване. Или по-точно неползване. За мен е адски непрактичен уред - докато я чакам да загрее водата, докато сменя приставки, после да я чакам да падне парата и да отворя клапана и да събера пак всички части, за да я прибера - ами съжалявам, ама ставам слуга на един уред и за времето, което съм го вадила, ползвала и прибирала, съм изчистила два пъти.
Така че съветът ми преди да се купи парочистачка я вземете от някой близък и ползвайте някакъв период, за да сте сигурни, че е  вашият уред.

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 174
Моделът, който аз споменах няма изчакване и дори, когато водата свърши, добавяш нова, без да трябва да я изключваш/чакаш.                                 
 
Знам, ч темата е за прахосмукачките, но да кажа за парочистачката на Керхер, която виждам че се обсъжда. Имам такава, чисти, но я продавам след 2 месеца ползване. Или по-точно неползване. За мен е адски непрактичен уред - докато я чакам да загрее водата, докато сменя приставки, после да я чакам да падне парата и да отворя клапана и да събера пак всички части, за да я прибера - ами съжалявам, ама ставам слуга на един уред и за времето, което съм го вадила, ползвала и прибирала, съм изчистила два пъти.
Така че съветът ми преди да се купи парочистачка я вземете от някой близък и ползвайте някакъв период, за да сте сигурни, че е  вашият уред.

# 303
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 471
Кой модел ти е парочистачката? Аз не чакам никакво наляган,  загрява бързо.
Аз съм с Дайсън 10 и съм много доволна от него, ползвам го като помощник на робота.

# 304
  • Мнения: 8 938
Керхер SC3 easyfix premium е парочистачката. Просто на мен изобщо не ми е удобна и не виждам уау резултати, каквито четох за нея. Все тая защото аз често купувам и после махам уреди. Просто исках да предупредя дамите, ако не са имали такъв уред досега, по възможност да го тестват известно време. Аз лично бях ентусиазирана първите 2 седмици и после вече ме мързеше да го вадя, сглобявам, сменям приставки, разглобявам, прибирам,  а не съм от бавните хора. Пробвах и малките ръчни парочистачки на същата марка, те пък са със само 250 мл вода и парата свършва супер бързо, та пак не одобрих, въпреки че компактният размер за мен е голям плюс.

# 305
  • Мнения: 212
Like smoke, благодаря много, мило е, че го казвате за да помогнете. Ами сега майка ми е с sc1 и наистина е доста бавен целият процес и бавно загрява,  и ако не е под ъгъл всичко става във вода вместо пара, и честно казано доста се изнервям, да не говорим и кабела колко е къс, постоянно тр да го включваш/изключваш, но аз мислих да заложа на sc3  или 4,  четох в темата за парочистачки, че там са мн доволни точно от 4ката и май няма загряване.

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 174
Още веднъж ще кажа - моят модел cs3 няма изчакване за загряване. Също и нищо не сглобявам, защото си я държа в килера сглобена. На самия уред има места, на които стоят закрепени приставките. Аз ползвам 3 - тази за под, една малка кръгла за фуги и една супер удобна като малък парцал. Купих допълнително тази за прозорци.              
Like smoke, благодаря много, мило е, че го казвате за да помогнете. Ами сега майка ми е с sc1 и наистина е доста бавен целият процес и бавно загрява,  и ако не е под ъгъл всичко става във вода вместо пара, и честно казано доста се изнервям, да не говорим и кабела колко е къс, постоянно тр да го включваш/изключваш, но аз мислих да заложа на sc3  или 4,  четох в темата за парочистачки, че там са мн доволни точно от 4ката и май няма загряване.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 15:48 от Scarlett83

# 307
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 754
Здравейте отново.
Писах в темата за прахосмукачки преди (може би) 5 години. Идея си нямах какво искам, освен че исках да няма кабел, вие ме ориентирахте бързо и благодарение на вас имам жестока, перфектна Дайсън 8, която си ползвам ежедневно (другата, с кабела така стои у нас). Сега имам питане:

1) Каква безжична ще ми препоръчате този път? Ще обзавеждаме къща. Искам отново да е добра, дори се чудя дали да не си търся пак Дайсън 8.
2) За втория етаж ми се ще пак да забия някъде една безжична и да си я ползвам нея на етажа. Но не искам да е много скъпа. Нещо за около 400-500 лв ?

# 308
  • Мнения: 5 180
Да си опитам късмета Simple Smile Търся еднорог - изключително бюджетна, която да става за нещо и да може да се използва като ръчна. Взимам я основно за детето, тъй като нашата ръчна е само ръчна, няма приставка за под, а отвора не е кръгъл и не може да се купи допълнително Simple Smile Ясно ми е, че няма да мога да я използвам за основно почистване, но ми се ще да не е съвсем безполезна Simple Smile Щях да взема такава https://www.emag.bg/vertikalna-prahosmukachka-deerma-2-in-1-1200 … 15c/pd/D4PMY0MBM/ но М се запъна да била без кабел -.-
В емаг има само тази май, но има едничко ревю https://www.emag.bg/vertikalna-prahosmukachka-2-v-1-viellan-3-6k … 403&scenario_ID=1

# 309
  • Мнения: 7
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали прахосмокачка  ще се чисти основно ламинат и гранитогрес за около 700-800 лева.
Благодаря.

# 310
  • Мнения: 11 745
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали прахосмокачка  ще се чисти основно ламинат и гранитогрес за около 700-800 лева.
Благодаря.
Ламинатът и гранитогресът ли струват 700-800 лв?

# 311
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали прахосмокачка  ще се чисти основно ламинат и гранитогрес за около 700-800 лева.
Благодаря.
Ламинатът и гранитогресът ли струват 700-800 лв?
Ох, Петя, събудих си хлапето от хилеж Joy

# 312
  • Мнения: 580
Здравейте, и аз съм в търсене на безжична прахосмукачка. Моят бюджет е много по скромен, приблизително 300-350лв. Не знам кои са характеристиките, на които трябва да обърна внимание, за да взема правилното решение. Ще се почиства главно паркет.

Също така бих искала да попитам и дамите със дайсън и високия клас на Филипс от повече от една година, забелязвате ли проблеми  в мощността на прахосмукачките?

# 313
  • Мнения: 3 490
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали прахосмокачка  ще се чисти основно ламинат и гранитогрес за около 700-800 лева.
Благодаря.
Ламинатът и гранитогресът ли струват 700-800 лв?
Ох, Петя, събудих си хлапето от хилеж Joy
Пък аз - мъжа Simple Smile

# 314
  • Мнения: 825


Също така бих искала да попитам и дамите със дайсън и високия клас на Филипс от повече от една година, забелязвате ли проблеми  в мощността на прахосмукачките?

Аз съм с Дайсън 11 от 5 години и Дайсън 10 от 1 година. И двете ги експлоатирам много. На практика чистя само с тях. 11-ката не е мръднала. Нито батерия, нито друго. 10-ката също, но тя е и твърде младичка за да създава проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт