Мъж Телец - 20

  • 14 029
  • 257
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 168
Телците имаме много психични проблеми и отклонения, по себе си съдя 😂
Разкажи, разкажи...за Телците 😜
Какво да ти кажа, Джулс..комбинация от дълбоки комплекси, постоянна нужда от внимание и валидация от другия. Не знам до колко е нарцистично разстройство, но си е проблем. Страх от изоставяне/нехаресване. Егото е много голямо също, изобщо манджа с грозде 😂

# 226
  • Мнения: 157
Точно! Аз почти не познавам бг.мъж, който да ходи на психолози или психиатри.
Но, пък хубавата новина е, че в България нарциси официално - няма! 😂😂😂
В България сигурно няма ни един. БМ никога няма да се доближи до психиатър, тъй като работи с машини и има категория С+ и не иска да си загуби правото да работи.
Между другото, това също е характерно за Телците - падат си по големи машини, камиони, влакове и т.н.

# 227
  • София
  • Мнения: 38 708
Много от Телците са красиви. Ама изписано красиви. И мъже, и жени. И успешни, общо взето. Обаче това не им стига! Все нещо ги яде отвътре, искат още и още валидация. С това си обяснявам и склонността към изневери.
А ако не се изневери, ще изядат душата на партньора си на тема готвене, примерно.

# 228
  • Мнения: 157
Моят бившият също беше много хубав мъж, освен че беше и много успешен. Но, както казваш, това никога не им е достатъчно.
Всички разстройства от клъстер Б се характеризират със засилен драматизъм и нуждата от постоянна драма. При нарцисите е много характерно да изпитват хронично чувство на празнота, което ги кара непрекъснато да намират нови и нови източници  за валидация и контрол.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 17:19 от BelaDelSiera

# 229
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Чак красиви мъже Телци не познавам. Но пък са надарени 😁 2ма от 2ма 😁

# 230
  • София
  • Мнения: 38 708
Чак красиви мъже Телци не познавам. Но пък са надарени 😁 2ма от 2ма 😁
Тихо сега. И това е вярно.

# 231
  • Мнения: 2 168
Еемии все нещо хубаво трябва да има 😅

# 232
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Дет се вика....поне стават за чеп...буквално 😂

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 19:19 от Джулая

# 233
  • Мнения: 157
......тука стана горещооооо! 😂😂😂

# 234
  • Мнения: 2 168
Потвърждавам всеобщото мнение-не стават! 🫡

# 235
  • Мнения: 18 339
Въх! Какво стана?
(Извинете, но на фона на един Скорпион всички Телци са абсолютно лесни за разбиране. Друг въпрос, че май Луната на въпросния е в Телец.)

# 236
  • Мнения: 2 168
Нищо особено, започна да си показва номерата и вече е блокиран. А го харесвах, наистина. Луната му е стрелешка и ги очаквах номерата, имам опит там 😅 Нищо, ето, че не бях имала телешки отношения, вече минах и от там.

# 237
  • Мнения: 948
Аз пък забелязвам,  че най - много известни личности има именно от зодия Телец .. артисти,  политици , певци  - пълно с Телци .
Артистична и надарена зодия са .

# 238
  • Мнения: 156
Факт е, че има много телци, но лично смятам, че в изброените професии преобладават лъвове, риби и везни. Час след тях са козирози и телци.

# 239
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Аз пък забелязвам,  че най - много известни личности има именно от зодия Телец .. артисти,  политици , певци  - пълно с Телци .
Артистична и надарена зодия са .
Може би теб те привличат Телци, респ. "срещаш" такива.

Аз движа в музикантски среди и мъжете около мен, на които им знам зодиите, са масово Везни, Овни, Скорпиони, Близнаци, Водолеи, Раци, Риби. И само 1 Телец и 1 Дева музиканти.

Иначе останалите Телци, които познавам, са все инженери. И 1 е нещо със счетоводство и финанси.

Общи условия

Активация на акаунт