Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 9

  • 41 252
  • 695
  •   1
Отговори
# 690
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 129
Ако си имала херпеси ти казват да пиеш ацикловир. Аз лично никога съм нямала и не го пиех. 🤷♀

# 691
  • Мнения: 315
Една седмица преди процедурата - имуностимулатор с ехинацея, веднага след процедурата - арника на Боарон, по няколко пъти, докато спадне отока, бях като бургаското Барби Cry

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Благодаря ви, момичета!
Имала съм херпеси и затова се притеснявам.
Светли празници!

# 693
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Момичета, някой има ли що годе актуална информация за ценоразписа на Маргарита Проданова? По-конкретно ме интересува очна линия.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 818
Момичета, някой има ли що годе актуална информация за ценоразписа на Маргарита Проданова? По-конкретно ме интересува очна линия.
аз ходих при нея преди няколко месеца, но за микроблейдинг. Пишете ѝ в страницата за по - сигурно.

# 695
  • Мнения: 157
Здравейте, искам да си оправя веждите...да станат еднакви, подчертани, но не натрапчиви. Просто искам да бъдат еднакви ми оформени, но с пинсета не мога да го постигна. Не зная кое да избера микроблейдинг или микропигментация, която като че ли ми допада повече. Харесва ми работата на Марианка Бодлева и комуникирах с нея за самата процедура. Ще бъда благодарна за мнения за нея или някой друг в областта

Общи условия

Активация на акаунт