AVON - обсъждане на продукти - тема 29

  • 45 976
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 54 651
Блонди, къде се губиш, момиче? Hug

# 796
  • Мнения: 1 018
Здравейте,от каталога за май,поръчах комплекта с лама,два броя олио за устни и слънцезащитен спрей с 15 /SPF.

# 797
  • Мнения: 4 008
Здравейте момичета,преди години имаше един много хубав парфюм на Avon "True Glow"се казваше.Знаете ли дали има аналог или друг,който да ухае по подобен начин.От години не се продава,спрян е.Все купувам парфюми,но не мога да попадна на подобен невероятен аромат.Беше ми страшно любим.

# 798
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
И на мен ми беше любим True Glow...Различен, траен, топъл..обичах да го нося в по-хладно време.
Във фрагрантика има посочени аромати, които са сходни, но не са ми познати на мен.

# 799
  • Мнения: 549
И аз много харесвах този аромат. Има ли начин пак да го върнат в каталога. Виждала съм такива парфюми и на страницата на каталога пишеше, (ако не се лъжа): "Отново в каталога по ваше желание".

# 800
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
Според мен, няма шанс..
Доколкото си спомням, не беше от масово харесваните. Сигурно и затова го спряха.

# 801
  • Мнения: 549
Според мен, няма шанс..
Доколкото си спомням, не беше от масово харесваните. Сигурно и затова го спряха.
Но как стават нещата, пише се някъде имейл с молба за връщане отново в каталозите.

# 802
  • Мнения: 4 008
И на мен ми беше любим True Glow...Различен, траен, топъл..обичах да го нося в по-хладно време.
Във фрагрантика има посочени аромати, които са сходни, но не са ми познати на мен.
Благодаря,сега разгледах но сякаш всички подобни имат нещо в повече,повече плодови нотки от True Glow.В коментарите видях,че този Zen наподобявал уж. Ще отида да го подуша в някоя парфюмерия да видим дали е така. Simple Smile

# 803
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
Не съм видяла/прочела че ги сравняват. Аз съм изфъскала две,три шишета от True glow..преди дооста време..но го помня...Имам сега и Zen. Изобщо не съм си помислила да имат нещо общо...
За мен Zen си е типично летен, носи ми хлад и релакс..докато True glow излъчваше една мека топлина..все едно съм в борова горичка, но гори камина наблизо Simple Smile
Но пък толкова да харесвам и двата..най-вероятно имат общо.

# 804
  • Мнения: 1 018
Здравейте,ето я поръчката ми от днес,нищо особено, продукти за банята с аромат на ягода.Олиото за устни ми хареса,не е натрапчиво бляскаво и не лепи,малко ми напомня на консистенция на лип глосовете им.Не знам какъв е този парфюм,който обсъждате?Аз съм купувала от едно време Вива ла Вита,имам два Фар Уей и Персийв Дю.Ще си поръчам новия Имари,ако го видя намален,че изобщо не ми се дават 12 паунда точно за него.8-9 паунда по бива,като се има предвид,че си е тоалетна вода

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 15:37 от marga1977

# 805
  • София
  • Мнения: 5 884
... Според мен няма други толкова добри парфюми в тази ценова категория. От три години съм сериозен парфюман, имам самочувствие, че познавам много неща, ами... колкото и да са модерни други арабски, имитации и т.н., нищо не може да победи Ейвън в моите очи. Просто имат стандарт.
4-5 парфюма стават, всички други са бабешки и едни и същи, не ги различавам изобщо, на едно и също си миришат... И то ако са на цена 15-20 лв. в каталога за представители. С тези 30-40-50 лв. се оливат, за толкова можеш да си купуваш СК, Елизабет Арден, Давидов, Салвадор Дали и подобни, с които нямат и допирни точки...
В общи линии, каквото ми е харесало от парфюмите им, е било спряно или са го развалии. Един Кензо имаха примерно, ама бързо развалиха колаборацията там..
За мъжките им да те говорим, от тях нищо не става.

# 806
  • Мнения: 4 008
Често виждам обяви във фб,различни представители продават нови парфюми тазгодишна партида на много ниска цена.Купувала съм  за 10лв,даже на лотове излиза и по-евтино.Наскоро две неща си взех за 10лв,парфюм и спрей.А парфюмите са си по-трайни според мен от други по-скъпи в магазините.
Да изкажа мнение Zen,изобщо не прилича на True Glow.Мариана Г. беше права. Simple Smile Днес го помирисах в Лили.Доста скъп,а миризмата ми идва тежка.Мирише ми малко на мъжки парфюм.Продължавам да диря аналог на True Glow.Ако някой попадне на такъв нека ми пише.

# 807
  • Мнения: 549
Често виждам обяви във фб,различни представители продават нови парфюми тазгодишна партида на много ниска цена.Купувала съм  за 10лв,даже на лотове излиза и по-евтино.Наскоро две неща си взех за 10лв,парфюм и спрей.А парфюмите са си по-трайни според мен от други по-скъпи в магазините.
Да изкажа мнение Zen,изобщо не прилича на True Glow.Мариана Г. беше права. Simple Smile Днес го помирисах в Лили.Доста скъп,а миризмата ми идва тежка.Мирише ми малко на мъжки парфюм.Продължавам да диря аналог на True Glow.Ако някой попадне на такъв нека ми пише.
*Steffie*, ако и ти попаднеш на добър аналог на Тrue Glow, моля пиши и ти, за да знаем и ние Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт