Как да приема тази фантазия?

  • 5 003
  • 152
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 21
Може би проблемът ми идва от там че винаги мисля, че мъжката дума трябва да тежи и вярвам, че когато е казана не може да се промени в последствие. Аз съм човек, който като каже “да”, значи е да, не е може би, чакай малко, ще видим.
Вярвах, че след като прави всичко за мен (нямам предвид материални неща, преди да сме зачекнали темата за това дали не съм с него за пари, споменавам, че той няма пари, с които да ми угажда), но винаги се е стараел да ме зарадва, карал ме е да се чувствам единствена и съм сигурна че съм била такава. И в един момент ме зарязва, а след още няколко момента е готов да скочи в гащите на друга.

# 121
  • Мнения: 54 654
Зарязвай го на мига този мизерник. Секунда внимание не заслужава.
Такива неща не се споделят с жена, особено с такава, с която планираш бъдещето. Той е комплексар, тъп и жалък. Свестните мъже не говорят така с жените. Ревността и триенето на приятели изобщо не ги коментирам, абсурдно е да търпиш подобни условия.
Човек трябва да има достойнство, потърси си човек, който те уважава, не такъв, който те унижава.
Имал фантазия, мерзавец! Да върви при фантазията, давай му пътя и го изтрий отвсякъде.

# 122
  • Мнения: 1 153
Ограничавала и трила контакти, защото е ревнив, пари няма, за да и угажда.
 Е с какво те накара толкова да се почувстваш жена, авторке, интересно ми е?

# 123
  • Мнения: 6 710
А в какво се изразява това "прави всичко за мен"? В какво? Много ми е интересно.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Може би проблемът ми идва от там че винаги мисля, че мъжката дума трябва да тежи и вярвам, че когато е казана не може да се промени в последствие. Аз съм човек, който като каже “да”, значи е да, не е може би, чакай малко, ще видим.

Вярвай на мъжката му дума!

Причината за раздялата ни е неговата болезнена ревност. Той е инициатора. Пред цялата ни връзка ми нямаше доверие без да съм дала никакъв повод, блокирах всички които поиска, не съм го дразнела с нищо. И накрая просто каза: съжалявам, нямам ти никакво доверие, животът ми е ад и ме остави.

# 125
  • Мнения: 21
Ограничавала и трила контакти, защото е ревнив, пари няма, за да и угажда.
 Е с какво те накара толкова да се почувстваш жена, авторке, интересно ми е?
Веднага ти казвам. С това че винаги ме е поставял на първо място. Винаги съм била приоритет за него. Не ми даваше да пипна нищо когато съм около него. Всичко искаше да прави той. Беше истински джентълмен и тн

# 126
  • Мнения: 54 654
Ами той ти е нямал доверие за нищо, явно и за каквато и да е работа, предпочитал е той да си я свърши, по негов вкус и маниер.
Махай го!
Той те е отписал вече, не му вдигай акциите на този мухльо.

# 127
  • Мнения: 6 570
Авторке, човекът не те обича, не те иска, а ти се буташ. Нищо чудно вече да е изпраскал колежката и да те подготвя за техните "бъдещи" отношения. Не знам какво очакваш от него, но да се държиш по този начин, а да наближаваш 30-те...майко мила.

# 128
  • София
  • Мнения: 13 483
Не е било явно от грижа това не-даване да пипнеш каквото и да е. Той ти е казвал и показвал, че ти няма доверие. Нито за отношенията ви, нито за битови дейности.

# 129
  • Мнения: 1 153
Ми то като не можеш да имаш никакви контакти и си задушена от всякъде, и пари няма да ти се докаже, нормално е да търси поле за изява, да компенсира с нещо всички минуси. Той го е правел с шетане явно.

# 130
  • Мнения: 364
Ограничавала и трила контакти, защото е ревнив, пари няма, за да и угажда.
 Е с какво те накара толкова да се почувстваш жена, авторке, интересно ми е?
Веднага ти казвам. С това че винаги ме е поставял на първо място. Винаги съм била приоритет за него. Не ми даваше да пипна нищо когато съм около него. Всичко искаше да прави той. Беше истински джентълмен и тн

"Не ми даваше да пипна нищо, когато съм около него".
Бихте ли пояснили това.
Звучи все едно сте му на гости, той предпочита да борави с уредите си - машината за кафе, скарата, може би и компа, ако трябва нещо да търсите..Не му е приятно може би, негов е дома, той си ги е купувал.. Ако е така, още по-зле е ситуацията
Защото не споменахте да живеете заедно.

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 00:35 от Valerie R

# 131
  • София
  • Мнения: 2 606
Защо сте ѝ наскачали така? Очевидно е в труден момент и половината тука се изредиха да ѝ казват колко е тъпа. Просто се е влюбила в тъпанар.
Cleo19 още ти е много размътена главата. Имало е нещо, което те е подтикнало да се влюбиш в него, но то е било по-скоро временно. Това, че не ти е давал да пипнеш нищо, не е признак, че те е обичал. Това на английски му викат “love bombarding” т.е. в първите няколко месеца той е мъжът мечта. Усетил те е какво ти харесва и е влезнал в образ. След като вече си лапнала достатъчно, е показал истинското си лице - на насилник и болен от ревност човек. Абсолютно не е нормално да му доказваш, че няма поводи за ревност. Така не се градят пълноценни отношения. Това е връзка насилник-жертва. Ти го обичаш и искаш да му “угодиш”, а той се възползва от това и те мачка, колкото може. Зарязал те е, защото в някакъв момент вече не си му била интересна. Просто не е твоят човек. Две години са наистина малко време, има жени, които живеят с такива по 20, че и деца им раждат, че и кредити теглят, заради тях. Ще ти мине, убедена съм. Моя съвет е - пълен игнор, ама пълен. Ако искаш ( и можеш) - всеки ден на работа като се виждате, за теб той не съществува. Минаваш и подминаваш, правиш се, че не си го видяла и това е. Откровено и нарочно го отбягваш. Една, две, три седмици така и ще ти мине. Той до тогава вече ще си е намерил друга.

# 132
  • Мнения: 776
Две години е много да се преструва на съвсем различен човек. Плюс това очевидно му пука, дразни я умишлено, не е баш и той да се е освободил от тази връзка все едно нищо не е била за него. Ако авторката напише какви точно са тези “известни неразбирателства” довели до раздялата, ще се види, може би, малко по-ясно картинката. А за да го обича, значи този мъж все пак я е карал и да се чувства добре с отношението си към нея. Има нещо, което пропуска и затова не може да си обясни причината за самото действие.

# 133
  • София
  • Мнения: 13 483
Тя ги написа неразбирателствата. Болестна ревност и липса на доверие,заради което я е карал да трие контакти и да страни от хора и накрая ѝ е казал, че не може да ѝ вярва и не иска да е с нея. Пък тя била свикнала ежедневно да му се доказва. Сега пък умишлено я унижава, разказвайки ѝ секс фантазиите си. Какво още трябва, за да ѝ просветне, че я тормози!? Освен да я фрасне през зъбите, за д е пълна картинката. Но явно не пие и не бие, затова е прекрасен.

# 134
  • Мнения: 25 728
Че кога боят е бил пречка за любовта? Някои и боят не ги освестява. “Бий ме, обичам те!“

Общи условия

Активация на акаунт