“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема №7

  • 36 846
  • 761
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 279
Станало е нещо, когато жертвите са били в 1. курс. Но тъй като нищо не беше казано, си остава предположение. Нещо страшно и фатално.
Прокурорът е говорел за университета като ,,златното време на неговата невинност и идеализъм", някак не ми се връзва хем да направиш нещо ужасяващо, хем да си спомняш с носталгия за онези времена. Може и аз да греша, но мисля, че по-скоро е станало, когато са завършвали и стореното е дало летящ старт на всички замесени, или вече са работили заедно по общи дела.

# 286
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Мен пак си ме влече, че и бившият на Мия е замесен тука. Може пък да се окаже и първата жертва , знае ли се? Не съм гледала много първи сезон и наистина не знам участта му, но вде си мисля ,че или ще излезе убиеца или ще излезе жертва от преди години. Тороманов каза нещо на  Мия , от сорта на че и тя знае нещо или се досеща за нещо - мисля че беше свързано с мъжа й.Не ми се рови сега да видя какво беше. Аз пак си залагам за убиец - 1во мъжа на Мия, 2ро дъщеря й , в краен случай библиотекаря и професора.
За един обаче съм сигурна ,че не е - Займова! Това ще е голяма подигравка с българското кино! Хр. Апостолова е част от сценаристите, но видиш ли не сме намерили друга кадърна актриса  , та едва ли не , тя е трябвало да влезе и да изиграе главната роля. Та само заради това тя ми е единственият изключен със сигурност!

# 287
  • Мнения: 122
Ако се окаже катастрофа, в която има загинало дете, значи Милошев е решил да прави лек римейк на Мостът. Там също убиецът изпозлваше електрошок, а даже и беше сменил лицето си и беше инсценирал смъртта си Grinning

# 288
  • Мнения: 14 453
Още преди началото на сезона, като видях кастинга, си казах, че от всичките актьори на Блатечки най ще му ходи да е убиецът. И бях сигурна, че ще е той.
Но при така развилия се сюжет, малко се разочаровах, защото го виждаме по-скоро като потенциална жертва, отколкото като извършител.
И аз така си помислих,но според мен в настоящето ще е жертва,а в миналото е убиец или там какъвто грях е имал.

И историята за Балдуин ми се връзва,тук.Само си предполагам-Калоян е Десподов,царицата е майката на Ирина-Теодора,Болдуин е Кърджиев,другите са да речем болярите на царя, които го слушат.
И накрая- кой беше с Мия на Лобната скала?Ами така навързано минало и настояще-излиза за мен,че е бил Демонът.

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 08:00 от Sause baus!

# 289
  • Мнения: 302
Още преди началото на сезона, като видях кастинга, си казах, че от всичките актьори на Блатечки най ще му ходи да е убиецът. И бях сигурна, че ще е той.
Но при така развилия се сюжет, малко се разочаровах, защото го виждаме по-скоро като потенциална жертва, отколкото като извършител.
Той изобщо не изпъква с тази си роля за мен поне , очаквах че ще бъде звездата защото в всички филми и сериали който участва ролите му винаги изпъкват , явно се е уморил от работа си на мен така ми се струва , ролята му на безсърдечен бизнесмен не му се получи .

# 290
  • София
  • Мнения: 7 893
Няма как да изпъкне Блатечки като играе Карамазов Heart

# 291
  • Мнения: 2 697
Ако се окаже катастрофа, в която има загинало дете, значи Милошев е решил да прави лек римейк на Мостът. Там също убиецът изпозлваше електрошок, а даже и беше сменил лицето си и беше инсценирал смъртта си Grinning

И аз имам усещане за Broen, но друг сезон, на моменти Grinning Но нека да видим и финала.
Все пак наблюдавам с полу-усмивка и очакване образа в инвалидния стол. Дано нашите хора имат друга, по-интересна идея за развръзката.

# 292
  • Washington,USA
  • Мнения: 864
Харитонов откъде знае латински

# 293
  • Мнения: 302
Няма как да изпъкне Блатечки като играе Карамазов Heart
И двамата са добри !!

# 294
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 271
"всеки може да изиграе Жокера"
Нещо такова каза Блатечки по повод Оскара на Хоакин Финикс за ролята на Жокера. 😉😂

# 295
  • Мнения: 31 341
Най- големият смях тогава в ефира. Оттогава тук в бг мама го наричаме Хоакин Блатечки.

# 296
  • София
  • Мнения: 332
Няма как да изпъкне Блатечки като играе Карамазов Heart
Мисля, че Димо Алексиев ги засенчва и двамата до момента. 😀

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 6 121
Няма как да изпъкне Блатечки като играе Карамазов Heart
Мисля, че Димо Алексиев ги засенчва и двамата до момента. 😀
Мда има нещо такова.
Аз по принцип Димо Алексиев не го харесвам много-много, но тук играта му я намирам за много добра за разлика от другите двама.
Блатечки наистина не изпъква с кой знае какво с този си образ. А Карамазов намирам, че направо са го закопали с това пропиване - абсолютно ми е безличен в този сезон. Преспокойно дори няма да забележа, ако не се появи в някой епизод. До тук го запомням само с надигането на манерката.

# 298
  • Мнения: 611
Ама Карамазов не е виновен, че са му дали такава роля. Той си я изпълнява добре.

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 6 121
Ама Карамазов не е виновен, че са му дали такава роля. Той си я изпълнява добре.
Да, затова казах, че са го закопали.
А дали я изпълнява добре, не мога да преценя. Аз в този сезон буквално гледам през него. Не ме впечатлява с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт