💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 29 095
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 578
Привет на Велика събота! Hug
Дружки, благодаря ви за споделеното! Kiss
Айре Heart Eyes много ти благодаря за превода! Kiss Както и за всичко споделено! Two Hearts
Нези, изглеждат чудесни козунаците ти, браво! Hands Clap
Пепи, благодаря ти за споделеното! Kiss И аз най- на края изгледах епизода.
И тази серия беше страхотна, може би най- любимата ми до сега! Именно тази серия беше ключова за Девин, която най-на края трябваше да вземе решение – остава ли или си отива. Девин беше много объркана и нерешителна в последните серии, бореше се с вътрешните си демони, но също така се разпадаше под натиска и стреса от живота и в тази среда и се опитваше да запази някакво ниво на нормалност, но често не успяваше, защото Сойкан помете всичката и нормалност. В тази серия Девин имаше изход: да се махне. Но чувството за вина и любовта и към Аслан и попречиха да си тръгне. Да, може би е казала, че ще остане там, защото е прочела онова писмо, но мисля, че това беше просто извинение, зад което се криеше, за да остане там. Ако Девин наистина беше решила да си отиде, щеше да вземе сестра си и да се махне от този ад още първия ден, но тя винаги намираше извинение да остане и дори си повярва и остана там. За първи път Девин напълно прие реалността да бъде Сойкан и съзнателно реши да извърви този път с Аслан - както тя самата каза: " Или ще си тръгна сега завинаги, или ще остана тук завинаги." Борбата и приемането на новата Девин бяха идеално предадени от Серенай. И за Къванч каквото и да кажа ще е малко, перфектна игра във всяка една сцена. Изобщо от самото начало взаимните им сцени са толкова естествени и убедителни, защото и двамата са невероятни актьори. Не случайно влюбиха толкова народ в себе си. Много ми беше мъчно и за двамата АсДев, сцената им в началото на епизода беше сърцераздирателна Cry





Колко хубаво, че случилото се с Ати не позволи Аслан да се изключи напълно и не стана студен палач след стореното с него, а вместо това видяхме уязвимост, огромно съжаление, които ни дадоха надежда, че има шанс за нашите  любими вече Аслан и Девин. През колко неща минаха само ... а колко още им предстои да изживеят ...

Тази сцена в аквариума беше зловеща, много силна

Друга любима сцена ми е тази в колата на Джихан, наистина беше красива и емоционална ... малко беше казано, но толкова много беше предадено!
В тази серия за пръв път ми дожаля и за Хюлия ...

Много още може да се пише за този епизод, но стана дълго.
Имайте хубав ден, дружки! Hug

# 721
  • Мнения: 18 655
Привет на велика събота Hug

Пепи, Фенче, Терзи, Ками Hug
Радвам се, че съм ви зарадвала с превода!!
Благодаря ви за хубавите коментари/ще ги прочета пак, като  приключа/
аз съм на половината серия, в момента подготвям новата тема.

Нашите хора са си в Португалия, както Къванч каза в интервюто, наслаждават се на почивките си, а и англичаните/сем Апълтън/ са там.
Пожелавам си да излезят още нови снимки с КБТ и Ефе.





хубав ден!!

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 13:10 от Airra

# 722
# 723
  • Мнения: 6 766
Привет и от мен на Велика събота !
Това дете е като ангелче, да е живо и здраво!
Ре04, благодаря ти ! Hug
Изглежда по-трудно, отколкото е.
Wink
Светли празници ви желая!

# 724
  • Мнения: 3 196


Мави пускат днес тези снимки, но феновете вече ги бяха намерили. 😜

Нези, ох, ако знаеш колко опити съм правила и колко яйца съм унищожила.... вече се отказах. Добре, че имам приятели, които се грижат за мен. Страхотни яйчица 👏

Серенай от нова фотосесия за новия сериал.



Хубаво сравнение между баща и син ❤️🧿❤️

# 725
  • Мнения: 18 655






само Къванч липсва, пожелавам да се появи и той Wink

Нези, много са хубави!
и на теб светли празници!!

.......................
Ето и Киво с Питър

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 21:06 от Airra

# 726
  • Мнения: 3 196
Айре, ама как те чуват, не е истина 👍😍

# 727
  • Мнения: 18 578
Добро утро на Великден, дружки! Hug Христос Воскресе!


Да сме здрави, щастливи и животът ни винаги да е цветен!
Благодаря ви прекрасните снимки, които споделихте и най-вече за малкия ни бонбон! Kiss

Прекрасен празник, дружки! Hug

# 728
  • Мнения: 6 766
Добро утро, момичета!
Честито Възкресение Христово! Нека пазим светлината и надеждата, които озаряват сърцата ни на Великден!

# 729
  • Мнения: 1 751
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ 🕯😇🥚

Нека СВЕТЛИНАТА озари душите, думите, делата и сърцата ни!
БЛАГОДАТНИ ПРАЗНИЦИ, пълни с обич, усмивки и добри срещи!

# 730
# 731
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Честито Възкресене!


Снощи ми дойде музата и (имах време Laughing ) най-после изгледах 2ри и 3ти сезон на Полетът на птицата на Нетфликс Smiley Добре че изчаках сезоните да излезнат Yum Много ми хареса, увлекателен сценарий, прекрасна игра.
Иска ми се и Серенай и Къванч да ги видя в нещо такова.

# 732
  • Мнения: 5 317
Честито Възкресение Христово!

# 733
# 734
  • Мнения: 3 196


Во истина воскресе 🙏

Мир и любов на Вас и Вашите семейства ❤️





Един от най -любимите ми моменти



Хубав и светъл празник, момичета 🤗🤗🤗




Едно красиво видео за силата на любовта.

https://www.instagram.com/reel/C6BunoSofr2/?igsh=M2E0MDRlMXJjM2Zu

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 11:13 от pe04

Общи условия

Активация на акаунт