Избор на телефон - 2 тема

  • 9 413
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 120
dany_nik, имам самсунг S20 на почти 5г. и работи идеално. Батерията му вече пада по-бързо, но се зарежда бързо и не прегрява. А аз изтормозвам телефоните си, почиват само докато спя. В момента, в който този се развали, отново ще заложа на S-серията на бранда. Мисля, че към момента S24 е последният модел.

# 151
  • Мнения: 9 688
Здравейте! От устройствата в сайта на Виваком, кое бихте ми препоръчали с наистина хубава камера? (без Айфон). Старият ми телефон (Самсунг А12) вече става багажа и е време за нов, а Виваком ми ги дават с прилични оферти...

Отделно от това, може да ми препоръчате и друга марка, но с хубава камера.
До 1000лв.... 700-800 лв - идеален вариант.

# 152
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Имам разкошен Самсунг Galaxy Note 8, от доста години е, но работеше идеално, докато не го изтървах и му счупих екрана. Пак работи, но ще търся друг самсунг. Имате ли идея кой от новите е хубав, с издържлива батерия и добра камера? Благодаря много🌺

Samsung Galaxy S23 Ultra 👌

# 153
  • Washington,USA
  • Мнения: 782
Здравейте! От устройствата в сайта на Виваком, кое бихте ми препоръчали с наистина хубава камера? (без Айфон). Старият ми телефон (Самсунг А12) вече става багажа и е време за нов, а Виваком ми ги дават с прилични оферти...

Отделно от това, може да ми препоръчате и друга марка, но с хубава камера.
До 1000лв.... 700-800 лв - идеален вариант.

На колко години е вашият самсунг? Имам такъв и се чудя кога да го махам

# 154
  • Мнения: 9 688
На колко години е вашият самсунг? Имам такъв и се чудя кога да го махам
Oколо 3 годишен. От известно време ми прави много проблеми. Дадох фабрични настройки, но продължава да създава проблеми... За съжаление, в моя случай, е време за нов.

# 155
  • Washington,USA
  • Мнения: 782
На колко години е вашият самсунг? Имам такъв и се чудя кога да го махам
Oколо 3 годишен. От известно време ми прави много проблеми. Дадох фабрични настройки, но продължава да създава проблеми... За съжаление, в моя случай, е време за нов.

То май всички телефони са така... На три, четири години смяна. Не помня телефон да е издържал повече 🥴

# 156
  • Мнения: 10 593
Ползвам този, малко известен.
https://m.gsmarena.com/oneplus_7_pro-9689.php
Беше на сина 3г, купихме му го точно излязъл модел, аз го наследих после. Не е мръднал. Няма чупене (без протектор), водоустойчив (плуваш и се къпеш с него).

# 157
  • Мнения: 733
Ако все пак е Xiaomi и ти трябва за работа, че е хубаво и да е голям, кой модел бихте препоръчали?

# 158
  • Мнения: 5 286
Ако все пак е Xiaomi и ти трябва за работа, че е хубаво и да е голям, кой модел бихте препоръчали?
Зависи колко пари ти се дават. Избери си https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2023&nRamMin= … hs=2&nOrder=1

Този Xiaomi Redmi Turbo 3 https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_turbo_3-12920.php е топ предложение за цената си, но все още е нов и не се намира. В един китайски сайт е 307 евро. Тук ще е далеч повече.

# 159
  • Мнения: 40
На колко години е вашият самсунг? Имам такъв и се чудя кога да го махам
Oколо 3 годишен. От известно време ми прави много проблеми. Дадох фабрични настройки, но продължава да създава проблеми... За съжаление, в моя случай, е време за нов.

То май всички телефони са така... На три, четири години смяна. Не помня телефон да е издържал повече 🥴

Ааа, имам един Huawei Mate 10 Pro (когато все още разполагаха с Гугъл) на 6 годинки вече. Работи безотказно, но съм го пенсионирала за аварийни случаи, че ме блазнят по-големите екрани.

# 160
  • Мнения: 20
Здравейте!

Може ли да ми помогнете в избора на нов смартфон?
Колебая се между доста и не знам кой да избера. Искам телефона да е с отлична камера, издържлива батерия и да не забива.
В момента съм с Айфон 12 мини, ако е от значение. Доволна съм от айфоните, въпреки слабото им място - батерията, но е вече време да се разделя с този телефон.
Ето на кои попаднах: OnePlus 12, Samsung Galaxy S24 Ultra, Iphone 15 pro max, Google Pixel 8 Pro.
Та, към самсунзите съм малко резервирана, тъй като преди години имах и беше много чуплив и бъгав. Не съм сигурна дали бих си закупила самсунг, да си призная, но все пак смятам, че не е лош този модел. Гугъл за сега много ме грабна, но се колебая, защото не поддържа 5g.
Ще очаквам вашите мнения за изброените телефони! ❤

# 161
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 031
След като си била с Айфон, 15 про мах са добри и с издръжлива батерия. Остава да ти се дават толкова пари.

# 162
  • here and now
  • Мнения: 4 320
Скрит текст:
На колко години е вашият самсунг? Имам такъв и се чудя кога да го махам
Oколо 3 годишен. От известно време ми прави много проблеми. Дадох фабрични настройки, но продължава да създава проблеми... За съжаление, в моя случай, е време за нов.

То май всички телефони са така... На три, четири години смяна. Не помня телефон да е издържал повече 🥴

Ааа, имам един Huawei Mate 10 Pro (когато все още разполагаха с Гугъл) на 6 годинки вече. Работи безотказно, но съм го пенсионирала за аварийни случаи, че ме блазнят по-големите екрани.
И аз. Уникален е този телефон. Някой може ли да препоръча сервиз, където да го изпратя по куриер за смяна на батерия?

# 163
  • Мнения: 1 754
Аз пък въобще не съм доволна от Хуаей. Забива, бавно отваря страници. Доста е изнервящо. Сега се колебая между  Samsung 24 или Apple 15. Досега съм била само с Андроид и не знам как действа другата операционна система .

# 164
  • Мнения: 1 120
Аз пък въобще не съм доволна от Хуаей. Забива, бавно отваря страници. Доста е изнервящо. Сега се колебая между  Samsung 24 или Apple 15. Досега съм била само с Андроид и не знам как действа другата операционна система .
Аз от Samsung S20 минах на iPhone 14 Plus. Samsung-ът още работи идеално и си го ползвам, даже сега пиша този коментар от него, но стана на 5 години и реших, че имам нужда от промяна. Има разлики в операционните системи, но нищо драматично. Бързо свикнах. Най-сложно ми беше да разбера, че при iPhone не е vibration, а haptics, но и това не отне повече от десетина минути ровене и чудене.

Първият ми Huawei (вече и не помня модела, но беше от високия им клас) изкара две години, но батерията почна да се надува. Дадох го смяна на батерията, но след това вече не работеше ок.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт