Страшки от форума - 4

  • 63 739
  • 664
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 25 724
Нали знаеш, че аватарните снимки нищо не означават? Simple Smile

# 631
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 064
Има хора, които например не вярват в Холокоста.  В смисъл, не вярват, че е имало лагери и газови камери и депортация.  
Също както и такива, които  не вярват в престъпленията на Сталин.

Според мен е от тези (първите).
Аз познавам лично жена, чиито родители са били БКП дейци, тя даже на едно събиране на салфетка ни смяташе колко човека се предполага, че са убити в камерите, капацитет на камери, хора които са ги обслужвали и т.н., и че технически било невъзможно това, което се пишело в учебниците по история. Евреите го били измислили, за да ги съжаляват.

# 632
  • София
  • Мнения: 13 894
Аз съм малко раздвоена дали е трол или човек с проблеми.

# 633
  • France
  • Мнения: 12 958
Се мий тя

# 634
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Поредното .....нещо от същото....нещо:
Цитат
Вече сме 21 век,а не 20 век. Учени доказаха,че не е възможно да е имало газови камери. Повтарям,учени...

# 635
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 029
Леле, леле... Наистина е страшно положението. Повтарям - страшно! Scream

# 636
  • Мнения: 733
Учени доказаха вече ми е като ежк 🫣 Къде са го доказали? Как? Кои учени?

# 637
  • Мнения: 20 029
Такива инстанции като този са много шумни и понеже повечето хора са неуки и им се впечатляват.
Да доди да го ошамарим.

# 638
  • Мнения: 5 446
Нещо подобно на фондацията на българските стоматолози, която доказала, че паста за зъби Х е най-добрата. И познайте, фондацията е финансирана от производителя на коя паста за зъби???

# 639
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 334
Цитат
Обаче въпреки всичко аз още го обичам и въпреки че аз скъсах с него, искам да си го върна.Блокира ме от всякъде, свързах се  с него преди месец в една от игрите които играе, но той ми каза, че ме мрази и да не съм го търсила повече.Как мога да си го върна, без да се натрапвам и колко време ще трябва? Може би психолог за двойки или някак си да запиша само него на психолог без да разбира, че съм аз?

# 640
  • Мнения: 6 372
Хаха, да. Той определено е за психолог щом не иска нищо общо с нея. Joy

# 641
  • Мнения: 733
"Или някак си ДА ЗАПИША САМО НЕГО на психолог"?!?! 😂😂😂

# 642
  • Мнения: 728
"Или някак си ДА ЗАПИША САМО НЕГО на психолог"?!?! 😂😂😂

Но без той да разбере.

Майтапа на страна, преди много години една позната беше уредила всичко за сватбата си, само не беше уведомила младоженка. Човекът не бил в града по това време.

# 643
  • Мнения: 3 401
"Или някак си ДА ЗАПИША САМО НЕГО на психолог"?!?! 😂😂😂

Но без той да разбере.

Майтапа на страна, преди много години една позната беше уредила всичко за сватбата си, само не беше уведомила младоженка. Човекът не бил в града по това време.

Напомня ми на новия мини-сериал Reindeer Baby….

# 644
  • Мнения: 3 755
Много се надявам да е нескопосан опит за ирония, но едва ли..
Цитат
Гледката майки с деца е най-досадната гледка. Имането на деца е отживелица, вече никой не иска деца. Само селяните.

Общи условия

Активация на акаунт