Да се похвалим.... :)

  • 60 945
  • 554
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 745
Не мога, горда съм!
Синът ми е приет да лети в авиоучилище, догодина. Мъничка стъпка към мечтата му да е военен пилот.
Казвала съм му винаги - следвай мечтите си! За мен остава да съм горда и да се страхувам…

# 541
  • Мнения: 9 949
Поздравления, waterproof!

Аз ще се похваля, че вчера успях да защитя принципната си позиция в работата. Често съм с непопулярно мнение, кеф ми е когато признаят, че съм права.

# 542
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482
На мен ми иде да летя, дъщеря ми взе книжка! Най- после!

# 543
  • Мнения: 8 580
Честито! Безаварийно шофиране!🙂

# 544
  • Мнения: 222
waterproof Честито!Това е толкова смела и достойна професия!

# 545
  • Мнения: 3 745
Благодаря 🩷!
Страх ме е, признавам си. Но искам да следва мечтите си. След две години предстои военна академия, учения, подготовки, летателни часове… Вероятността да не го виждам с месеци, да не го чувам с дни, да не знам как е… е огромна.  
Това иска, нека лети след мечтите си!

# 546
  • Мнения: 2 762
О, waterproof,  това е толкова прекрасно. Топ Гън ми е любимия филм евър.

Похвалвам се от неочаквано голям бонус.

# 547
  • Мнения: 35 148
И ние имаме бонус. Всички колеги се възмущават, че е малък, а аз мисля, че е напълно приличен. Не ламтя за повече пари, всичко, което ни дадат съм доволна. Слава богу, двамата работим у дома и се справяме. Понякога се чудя на претенциите на някои хора. Искат повече пари ама с по- евтино от риза за 140 лв не се обличат.

# 548
  • Мнения: 861
Просто съм БлагоДарна и доволна, за всичкото Добро, което ни се даде досега.

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 16 366
waterproof Голямо Браво на синът ти!
Това е страхотно!
Една хубава,достойна и интересна професия!
Много успехи му желая! Да лети смело след мечтите си!🍀

# 550
  • Мнения: 3 745
waterproof Голямо Браво на синът ти!
Това е страхотно!
Една хубава,достойна и интересна професия!
Много успехи му желая! Да лети смело след мечтите си!🍀

Благодаря, от сърце 🩷!
От както е проговорил все казваше, че иска да е като птица и да лети.
Нека лети! Аз все още много се вълнувам, тревожа, изживявам го, но няма как да го спра, а и не искам.
Единствено дете е, нямам друго. Каквото и да напиша ще е малко, но всеки знае че за дете и от дете най-много боли.
Ще се надявам, че някой ден пак ще пиша тук, за да се похваля с постиженията му, само да е здрав!

# 551
  • Мнения: 65
Хоп и аз в темата:) Преди време писах в друга тема, за да се оплача от забавяне на полет на Wizz Air и лошите условия, в които бяхме принудени да чакаме. Е, днес пиша, за да се похваля, че си получихме паричното обезщетение:grinning:

# 552
  • Мнения: 2 847
Здравейте,ами аз да се похваля,че получих страхотен подарък от свекървата и то без повод. Ninja 7in1

# 553
  • Мнения: 2 456
С нова прическа съм Hug

# 554
  • Мнения: 4 952
То моето не е баш хвалба, ама пак:
Изпитвам огромно удоволствие от живота в момента. Навън е топло, пеят птички, играем с детвто на балкона на припек и ми е толкова приятно! Студът и дъждът ме потискаха и не ми се мислеше за плануваните летни преживявания, но сега нямам търпение. Абе с две думи - чувствам се заредена!

Общи условия

Активация на акаунт